9. Kocaeli Kitap Fuarı 13-21 Mayıs tarihleri arasında Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenleniyor..Salon B - B36 numaralı standımıza tüm okuyucularımızı bekliyoruz... . . .
Devamını Oku >>
6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı 05-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Malatya Büyükşehir Belediye binası yanındaki fuar alanında düzenleniyor..Tüm okuyucularımızı Beyan Yayınları standına bekliyoruz..Yazarlarımızın imza günü programları aşağıdaki gibidir; . . .
Devamını Oku >>
4. Siirt Kitap Fuarı 28 Mart - 02 Nisan 2017 tarihleri arasında Peri Masalı Konferans Salonları'nda gerçekleşiyor...Tüm okuyucularımızı Beyan Yayınları standına bekliyoruz..Yazarlarımızın imza günü programları buradan ilan edilecektir. . . .
Devamını Oku >>
15. Tüyap Bursa Kitap Fuarı 18-26 Mart 2017 tarihlerinde TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenleniyor...Tüm okuyucularımızı standımıza bekliyoruz..Yazarlarımızın imza günü programı aşağıdaki gibidir; . . .
Devamını Oku >>
Uluslararası kimliği ile bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan CNR Kİtap Fuarı 24 Şubat - 05 Mart 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.Bu sene “15 Temmuz” teması ile projelendirilen "CNR Kitap Fuarı"na, 250'nin üzerinde yayınevi 600 marka ile katılım gösteriyor. Geçtiğimiz sene 383.187 okur tarafından ziyaret edilen fuara bu sene 400 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.4. CNR Kitap Fuarı’nın Atatürk Havaalanı’na . . .
Devamını Oku >>
3. Üsküdar Kitap Fuarı 11-19 Şubat tarihleri arasında Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde...Ziyaret saatleri 10:00-20:00 arasında..Tüm okuyucularımızı bekliyoruz... . . .
Devamını Oku >>
Türkiye Yazarlar Birliği 2016 yılında ülkemizde yaşanan kültür, sanat ve fikir hayatındaki gelişmeleri değerlendirerek, “Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları”nı yılın ilk günü açıkladı.TYB Genel Başkanı Prof. Musa Kazım Arıcan, birlik genel merkezinde düzenlediği basın toplantısıyla, ödül alan isimleri kamuoyuna duyurdu..Fahrettin Gün tarafından kaleme alınan "Babanzade Ahmed Naim; Hayatı ve Eserleri" adlı eserimiz Biyografi dalında ödüle layık bulunmuştur. . . .
Devamını Oku >>
Beyan Yayınları, İslam kültürünün yeni kuşaklara ulaştırılmasına yardımcı olabilecek yeni ve farklı bir seri başlattı. İki Dil Bir Kitap adıyla yayınlanan bu seri, pek çok önemli eseri Arapça asıllarıyla beraber sunuyor. İslam inanç ve kültürünün en önemli temsilcilerince kaleme alınmış kimi makale ve küçük eserlerin orijinal halleri ve tercümeleriyle bir arada sunulduğu bu yeni seri, Arapça öğreniminin gelişmesine katkı yanında kimi ko . . .
Devamını Oku >>
Bu yıl 10.'su düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, 7-15 Ocak 2017 tarihleri arasında Adana Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak...Girişin ücretsiz olduğu Çukurova 10. Kitap Fuarı, her gün 10:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir..Son gün kapanış saati ise 19:00'dur..Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma hocamızın imza programı İstanbul'da yaşanan hava muhalefeti nedeniyle iptal edilmiştir.. . . .
Devamını Oku >>
Beyan Yayınları tarafından yayımlanan "Hayat Kaynağı Kur'an Tefsiri" isimli tefsirin yazarı Prof. Dr. M. Sait Şimşek ile yapılan SÖYLEŞİ Uzun yıllar sonra Türkiye'de yerli bir tefsir yayımlanıyor. Tefsir yazmanın zorluğu ve ancak büyük bir birikimle kaleme alınacağını düşündüğümüzde sizi tanıma ihtiyacı doğuyor. "Hayat Kaynağı Kur'an Tefsiri" isimli bu önemli eseri hazırlayan M.Sait Şimşek kimdir? 1951 yılında Mardin merkeze bağlı Kumlu köyünde doğdum. Köyde başladı . . .
Devamını Oku >>