X
 • Yaşamak

  Sayfa : 224
  Ebat : 135 X 210
  Basım Yeri :
  Basım Tarihi : 0
  Barkod-ISBN : 9789754731927

  Yeni Türkçe deki hatıra türünün en yetkin örneklerinden biri olan Yaşamak, toplumsal olarak bir ışığa dönüştürmek istediğimiz acıya, bireysel bir dünyada aydınlık sağlamaktadır. Zarifoğlu, çevremizde gelişen olayların gözümüzü yorduğu ve bizim, hayatın bütünsel akışıyla olan bağlarımızı güçlükle koruduğumuz dönemde, o bağlara canlılık veren birkaç şairimizden biridir. Yaşamak, şiirindeki derinliğin yol açtığı açılım getiren ve şaire ait iç dünyanın zenginliğini gözler önüne seren bir eserdir. Şair, yaşamayı varlık ve oluşun özüne dokunan bir derinlik içinde algıladığı ve arka planındaki hikmetle anlaşarak yaşadığı için, aynı hikmetin onun anlatımında parıldaması pek tabiidir.

  Yaşamak

Yayıncı : Beyan Yayınları
Kategori : Günlük-Mektup
Fiyat: 9.80 TL   Liste Fiyatı : 14.00 TL
Ürün Satışta. Temin Süresi: 1 Gün / % 30 İndirim
Adet
Sayfa : 224
Ebat : 135 X 210
Basım Yeri :
Yayın Tarihi : 0000-00-00
Barkod-ISBN : 9789754731927
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Hakkında
Yorumlar
Diğer Resimler
Yeni Türkçe deki hatıra türünün en yetkin örneklerinden biri olan Yaşamak, toplumsal olarak bir ışığa dönüştürmek istediğimiz acıya, bireysel bir dünyada aydınlık sağlamaktadır.

Zarifoğlu, çevremizde gelişen olayların gözümüzü yorduğu ve bizim, hayatın bütünsel akışıyla olan bağlarımızı güçlükle koruduğumuz dönemde, o bağlara canlılık veren birkaç şairimizden biridir.
Yaşamak, şiirindeki derinliğin yol açtığı açılım getiren ve şaire ait iç dünyanın zenginliğini gözler önüne seren bir eserdir.
Şair, yaşamayı varlık ve oluşun özüne dokunan bir derinlik içinde algıladığı ve arka planındaki hikmetle anlaşarak yaşadığı için, aynı hikmetin onun anlatımında parıldaması pek tabiidir.

Okuyucu Yorumları

Diğer dosyalar ..